Kurzy

Motto: Na chodidlech je zobrazen celý život člověka, je to obraz celého člověk. Chodidla jsou ty, které v člověku komunikují z matkou Zemí…

 

Běháte po doktorech a pořád nejste zdraví?

Utrácíte peníze za léky proti bolesti?

Chcete se místo léčení uzdravit?

Chcete konečně vzít své zdraví do svých vlastních.. nohou?:-) ............Máme pro vás alternativu!

 

Reflexní terapie – základní kurz

 

Kdy: 23.-24.10.2021 

Kde: Holická 31q, Olomouc (Skautský dům Olomouc)

Kdo: Petr Vlček – lektor kurzu

Programová náplň kurzu: Kurz je pro všechny, kteří se chtějí naučit  základům reflexní terapie, ale je zároveň i koncipován tak, že každý student může po jejím absolvování prakticky ihned tuto metodu aplikovat v praxi.

 Zaměření kurzu:  Intenzivní kurz je zaměřen na diagnostiku zdravotního stavu člověka a na následnou terapii. Absolventi kurzu mohou získat teoretické vědomosti a hlavně praktické dovednosti, které jim umožní se naučit jednoduché postupy, jak pomoci sobě a svým blízkým a dětem při běžných zdravotních potížích, jako například bolesti břicha, viróza, bolesti zad, hlavy, alergie, diabetes, hypertenze, a další. Po skončení kurzu, je možno tuto metodu ihned z úspěchem používat v praxi.:-) Učební program je sestaven tak, že studenti pracují pomocí efektivní stimulace mozku, tzn. že se při výuce využívají obě mozkové hemisféry pro zapamatování si učební látky.

 

Lektor Školy reflexní terapie :

Petr Vlček je žákem Julia Patakyho, reflexní terapií se zabývá od roku 1994.

Několik let pořádá pravidelnou Školu reflexní terapie a od roku 2005 také kurzy Reflexní terapie duše. Kromě lektorské činnosti v oblasti základních kurzů se specializuje na využití reflexní terapie u pohybového systému člověka, kde využívá vlastní postupy. Je autorem doposud jedinečného systému Reflexní terapie duše. Svou práci zaměřuje také na mentální oblasti, založil také Školu osobní transformace vědomí. Další info. na www.reflexni-terapie-duse.cz 

Max. počet účastníků: 16 účastníků

Co s sebou na Školu reflexní terapie : Psací potřeby, přezůvky, pohodlné oblečení na masírování, deku, ručníček, (lehátko), svačinu, oběd (pitný režim bude zajištěn) a dobrou náladu a chuť se něčemu novému přiučit :-)

 

Certifikát:  Účastníci po ukončení kurzu obdrží certifikát o absolvovaní kurzu.

Pokračování studia…?  Účastníci základního kurzu, budou moci pokračovat ve studiu problematiky i v navazujících kurzech: RT pohybový aparát, RT duše, RT lymfatický systém. Dle zájmu možná i v Rožnově :-)

Organizační informace:  cena kurzu 3300 Kč (informace k platbě obdržíte po přihlášení do kurzu), je možné zajistit lowe cost ubytování 200Kč/noc.

Elektronická přihláška na kurz:  https://forms.gle/7HrNVMTAGrrk5QeS6

 

Historie samotné reflexní terapie spadá dle vědců někde k 3.000 let před. n.l., takže máme malé zpoždění!

Ale nebojte se, o víkendu to vše doženeme :-)

 

 

 

Rodinné konstelace  pohyby duše

Kdy: 22.10.2021  od 17:00 hod

Kde: Holická 31q, Olomouc (Skautský dům Olomouc)

Kdo: Petr Vlček 

 

Skupina, která vytváří konstelace následuje své „pohyby duše“, ukazuje skryté příčiny problémů, je vedena „vnitřní pravdou duše“, je hluboká, léčivá, neposuzuje, nekritizuje, přijímá pravdu, která přichází, pracuje v láskyplné atmosféře…a osvobozuje se.

Příspěvek: účastníci s vlastní konstelací (vhodné předem objednat!) 600Kč, ostatní 300Kč

Pokorně bude všemu přihlížet Petr Vlček

Místo: Holická 31q, Olomouc (Skautský dům Olomouc)

S sebou: přezůvky, pohodlné oblečení

Rezervace míst: https://forms.gle/Vf4Un2BJpC6BsHg9A, tel: 774229010, nebo emailu: selskeleceni@gmail.com

 

Rodinné a systemické konstelace Proces rodinných konstelací odhaluje vlivy skrytých sil v našich rodinných systémech a tvoří prostor pro znovunalezení osobní síly, přijetí a prožití našeho života naplno. V případě, že chceme ve svém životě něco změnit, stačí odhodlání se podívat pravdě přímo do očí a být k sobě upřímný.

Tímto způsobem můžete ve svém životě změnit nejen své vztahy k druhým, ale hlavně sami k sobě. Naučíte se dívat na věc jinýma očima a náhle se změní všechno kolem vás, nejen vztahy, ale i práce, peníze, láska, nemoci a další.

Pohyby duše jsou součásti hlubšího vývoje v oblasti konstelací, kde mohou být nejhlubší impulzy naší duše vyjádřeny beze slov. V energetickém poli konstelací odkrývá naše duše svou hloubku.

Konstelace jsou hodně o emocích a často hodně silných, vidíme a prožíváme tam pláč, hněv, smích, cokoliv, ale to vše je právě to, na co čekáme. Hledáme to potlačené a při určitých vyřčených větách dojde k uvolnění – k odblokování. Konstelace působí nejen na toho, kdo si konstelace staví, ale také na zástupce. Navíc žádná role není náhodná, každý je svým způsobem postaven do své vlastní role. To vše působí také i na diváky, kteří se jen dívají. Protože nejde dost přesně popsat, co se v konstelacích děje, je dobré se na ně přijít alespoň podívat- člověk dokud to neuvidí, neuvěří J).

 

Při konstelacích můžete mít zvláštní pocity, jako po různém odblokování. Není vhodné první dny konstelace rozebírat a analyzovat, vhodnější je na ně nemyslet vůbec. Konstelace působí na jiných neenergetických úrovních a v pravý čas se projeví. Jedna z věcí, které vám konstelace změní je změna vašeho vnitřního postoje k dané věci a to vás úžasně osvobodí. Vaše vztahy např. s rodinou se časem změní ač nikdo z nich na konstelacích nebyl. Je tomu třeba jen dát volný průběh. Samozřejmě, že u každého to může mít jiný průběh, někomu to může trvat déle, na jiného to působí ihned. Je to hodně individuální.

S vděčností se na Vás těším Iva