Ošetřovatelství

… aneb sestra na volné noze.

 

Péči poskytuji v Olomouci a okolí za plnou úhradu klientem.

Ceník sesterské péče se odvíjí od ceníku VZP, nicméně lze s ní pracovat dle četnosti aj. Účtován je též spotřebovaný materiál, pokud nemá klient svůj. Odběrové sety  na krev jsou zdarma. Ke všem úkonům je vedená zdravotní dokumentace.

 

Novinka: 

Do odvolání poskytuji službu antigenního (PCR) testování u Vás doma, tato služba není hrazená ze zdravotního pojištění.

Testování u Vás doma/ práci se musí hlásit minimálně 48 hodin před samotným odběrem na hygienu! Akutní odběry téhož dne objednání, nejsem schopna zajitit.

Dále nabízím možnost nákupu samotestovacích sad, cena dle množství dohodou.

V případě zájmu o tuto službu mě kontaktujte na emailu: selskeleceni@gmail.com, nebo sms na tel 774229010.

V případě volání, když Vám telefon nezvednu, ozvu se  Vám zpět jakmile to bude možné.

Ošetřovatelská péče u Vás doma

  • Potřebujete odebrat laboratorní vzorky (krev, stěr) v pohodlí Vašeho domova a doprava do laboratoře je pro Vás komplikovaná?  Potřebujete odebrat krev u svého dítěte (od 3 let) a představa traumatizace dítěte odběrem a sebe zdlouhavým a logisticky náročným cestováním kvůli 10 minutovém úkonu se Vám nezamlouvá? Je možné dojet k Vám domů a vyhnout se celodopolednímu maratonu.
  • Hojení ran chronických i akutních. Převazy v pohodlí Vašeho domova na základě domluvy s ošetřujícím (indikujícím) lékařem. Konzultace těžko se hojících ran.
  • Podání infúzní terapie na základě indikace lékaře. Máte ordinovanou ambulantní infúzní léčbu a je pro Vás složité denně dojíždět na podání? Je možné dojet k Vám domů a terapii podat tam.
  • Katetrizace (cévkování) močového měchýře u žen i mužů. Bylo by pro Vás i Vaše blízké náročné jezdit do nemocnice, nebo ke specialistům kvůli takovémuto úkonu? Pokud máte indikovaný tento úkon, není problém přijet k Vám domů a provést výměnu kaketru v pohodlí  Vašeho domova.
  • Péče o stomie
  • Aplikace léčiv- injekce, očkování

Záskoková sestra

Jste lékař a onemocněla Vám sestra? Nebo si sestra plánuje dovolenou a Vás nechce vzít s sebou? Nabízím Vám své služby záskokové sestry v ambulancích.

Cena dle dohody a délky záskoku.

Výuka první pomoci

Od roku 2012 organizuji kurzy první pomoci (zdravotník zotavovacích akcí) a přednáším kratší bloky první pomoc v rámci kurzů zaměřených na jiné téma  například autoškoly, povinné školené první pomoci pro firmy, školy apod.

Poskytování první pomoci 

Praxe je z mého pohledu důležitá, proto než jsem začala učit první pomoc, jsem sbírala zkušenosti na sportovních zápasech, dětských táborech apod. od roku 2008. Nabízím zdravotní dohled (asistenci) na menších sportovních a kulturních akcích, cena dohodou dle rozsahu a požadavků organizátora akce.