Ošetřovatelství

… aneb sestra na volné noze.

 

Péči poskytuji v Olomouci a okolí za plnou úhradu klientem.

Ceník sesterské péče se odvíjí od ceníku VZP, nicméně lze s ní pracovat dle četnosti aj. Účtován je též spotřebovaný materiál, pokud nemá klient svůj. Odběrové sety  na krev jsou zdarma. Ke všem úkonům je vedená zdravotní dokumentace.

 

Do odvolání poskytuji službu antigenního (PCR) testování u Vás doma, tato služba není hrazená ze zdravotního pojištění.

Testování u Vás doma/ práci se musí hlásit minimálně 48 hodin před samotným odběrem na hygienu! Akutní odběry téhož dne objednání, nejsem schopna zajitit.

Dále nabízím možnost nákupu samotestovacích sad, cena dle množství dohodou.

V případě zájmu o tuto službu mě kontaktujte na emailu: selskeleceni@gmail.com, nebo sms na tel 774229010.

V případě volání, když Vám telefon nezvednu, ozvu se  Vám zpět jakmile to bude možné.

Ošetřovatelská péče u Vás doma

  • Potřebujete odebrat laboratorní vzorky (krev, stěr) v pohodlí Vašeho domova a doprava do laboratoře je pro Vás komplikovaná?  Potřebujete odebrat krev u svého dítěte (od 3 let) a představa traumatizace dítěte odběrem a sebe zdlouhavým a logisticky náročným cestováním kvůli 10 minutovém úkonu se Vám nezamlouvá? Je možné dojet k Vám domů a vyhnout se celodopolednímu maratonu.
  • Hojení ran chronických i akutních. Převazy v pohodlí Vašeho domova na základě domluvy s ošetřujícím (indikujícím) lékařem. Konzultace těžko se hojících ran.
  • Podání infúzní terapie na základě indikace lékaře. Máte ordinovanou ambulantní infúzní léčbu a je pro Vás složité denně dojíždět na podání? Je možné dojet k Vám domů a terapii podat tam.
  • Katetrizace (cévkování) močového měchýře u žen i mužů. Bylo by pro Vás i Vaše blízké náročné jezdit do nemocnice, nebo ke specialistům kvůli takovémuto úkonu? Pokud máte indikovaný tento úkon, není problém přijet k Vám domů a provést výměnu kaketru v pohodlí  Vašeho domova.
  • Péče o stomie
  • Aplikace léčiv- injekce, očkování

Záskoková sestra

Jste lékař a onemocněla Vám sestra? Nebo si sestra plánuje dovolenou a Vás nechce vzít s sebou? Nabízím Vám své služby záskokové sestry v ambulancích.

Cena dle dohody a délky záskoku.

Výuka první pomoci

Od roku 2012 organizuji kurzy první pomoci (Zdravotník zotavovacích akcí), pro Český červený kříž v Olomouci kurz Sanitáři a přednáším kratší bloky první pomoc v rámci kurzů zaměřených na jiné téma  například povinné školené první pomoci pro firmy, školy, zájmové skupiny apod. 

Poskytování první pomoci 

Praxe je z mého pohledu důležitá, proto než jsem začala učit první pomoc, jsem sbírala zkušenosti na sportovních zápasech, dětských táborech apod. od roku 2008. Nabízím zdravotní dohled (asistenci) na menších sportovních a kulturních akcích, cena dohodou dle rozsahu a požadavků organizátora akce.